Letnia Szkoła Psychoterapii

Z przyjemnością informujemy, że już niedługo odbędzie się Letnia Szkoła Psychoterapii organizowana przez Laboratorium Psychoedukacji.
Gorąco polecamy to wydarzenie i zachęcamy do wzięcia udziału!

„Jest to propozycja dla osób, którym wiedza niezbędna do udzielania profesjonalnego wsparcia psychologicznego nie jest już obca, a więc przede wszystkim dla tych, którzy ukończyli lub są w trakcie całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i/lub atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zaawansowany merytorycznie program szkoły stanowi odpowiedź na narastające zapotrzebowanie na wiedzę w zakresie rozumienia objawów psychicznych manifestujących się w ciele i fizycznych oznak psychicznego cierpienia, a więc nierozłącznej relacji psyche i somy.

Letnia Szkoła Psychoterapii odbędzie się w Zegrzu pod Warszawą.

Nasze zaproszenie do poprowadzenia zajęć przyjęli m.in. prof. Maria Beisert, Josette ten Have-de Labije, prof. Irena Namysłowska, Tobias Nordqvist, dr hab. Marcin Napiórkowski, Michael Randolph, dr Cezary Żechowski. Zajęcia prowadzone przez obcojęzycznych prelegentów będą tłumaczone konsekutywnie na język polski.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie:
https://www.letniaszkolapsychoterapii.pl/