Dni Otwarte

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszych Dniach Otwartych!

Osoby zainteresowane zachęcamy do śledzenia naszego profilu na fb oraz strony internetowej, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o planowanych przez nas przedsięwzięciach!

 

Szkoła Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia

Z przyjemnością informujemy, że współpracujący z nami prywatny ośrodek psychoterapeutyczno-szkoleniowy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie otwiera nowe studium! Zachęcamy do udziału psychoterapeutów, którzy: ukończyli szkołę psychoterapii lub są w jej trakcie i mają za sobą moduł dydaktyczny z zakresu co najmniej podstawowych założeń pracy psychodynamicznej, pracują z pacjentami, są zainteresowani klinicznymi podstawami problemów uzależnienia i nadużywania substancji psychoaktywnych oraz psychoterapią osób cierpiących z tego powodu.

Kierowniczką Szkoły jest Bożena Maciek-Haściło
 
Szczegółowe informacje: www.lps.pl
.

Dni Otwarte w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie

Szanowni Państwo,

w imieniu Laboratorium Psychoedukacji, zaprzyjaźnionego z nami najstarszego w Polsce prywatnego ośrodka psychoterapeutyczno-szkoleniowego, chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału w tegorocznej edycji Dni Otwartych „Ciało. Narodziny. Życie. Choroba. Odejście.” W programie znajdują się liczne wykłady, prezentacje i warsztaty, a także konsultacje psychoterapeutyczne. Udział jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowe informację znajdą Państwo na stronie internetowej: www.lps.pl

 

40 LAT LABORATORIUM PSYCHOEDUKACJI

Wspominamy Konferencję naukową „Znękany świat – jak psychoterapia może nam pomóc? Nadzieje i iluzje” zorganizowaną przez Laboratorium Psychoedukacji z okazji czterdziestolecia działalności.

Zapraszamy do obejrzenia spotu z wydarzenia:

 

Terapia online

Przypominamy, że jedną z propozycji Centrum Psychoterapii i Rozwoju RELACJA jest psychoterapia online. Do tej formy pomocy zapraszamy osoby, które z różnych powodów nie mogą korzystać z tradycyjnej formy kontaktu z terapeutą. Terapia online zawsze poprzedzona jest konsultacją indywidualną.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 500-766-425 lub centrumrelacja@onet.pl

fb Skype-logo-EPS-AI.PNG-1